Це дуже велика підтримка для жінки. Але тільки в тому випадку, якщо чоловік тримає себе в руках.
партнерські пологи
У світі сім'ї дедалі частіше вибирають партнерські пологи, вважаючи їх логічним завершенням вагітності. А для жінки партнерські пологи мають важливе значення, коли чоловік або близький родич присутні під час пологів, створюючи психоемоційний комфорт і відчуття «домашньої обстановки».
Але багато жінок відчувають сором, що чоловік може побачити її в досить інтимному процесі пологів, почати панікувати - і перетягувати увагу лікарів на себе. А заспокоювати чоловіка під час переймів, погодьтеся – сумнівне задоволення. Партнером на пологах може бути будь-яка близька для Вас людина!
Дуже важливо, щоб партнер був підготовлений до партнерських пологів – знав про періоди пологів, про те, що може відбуватися, про те, як може поводитися і почуватися жінка в цей момент. Для цього на базі жіночих консультацій існують школи з підготовки до партнерських пологів.
Крім моральної та інформаційної підготовки перед партнерськими пологами, необхідні й інші документи та медичні обстеження партнера (або іншого супроводжуючого).
А ви народжували з чоловіком? І як вам цей досвід?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою