Втома. Хронічне безсоння і втома пов'язані з ризиком розвитку проблем з серцем і діабету, але деякі експерти також припускають, що це може погіршувати перебіг астми. А тому астматикам, які мають справу з низькою якістю сну і постійною втомою, в жодномуразі не можна розлучатися зі спеціальними ліками на випадок загострення нападів хвороби.
Позіхання. Якщо ви несподівано стали робити глибокі вдихи або позіхати, то це означає, що організму потрібно більше кисню. Можливо, для того, щоб вивести більше вуглекислого газу. Ці дії наші тіла роблять для відновлення балансу в роботі порушених повітряних проходів. Теоретично, це може передувати нападам астми.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Астматикам рекомендують їсти айвуТривалий кашель. Найчастіше кашель вважають проявом застуди або бронхіту. Але якщо він зберігається протягом тривалого періоду, то може свідчити про розвиток астми, яка навіть не була діагностована. Ніколи не ігноруйте тривалий кашель.
Алергія на кішок. Більше половини всіх випадків астми пов'язані з алергіями. Дослідники з'ясували, що котячі алергени залучені в розвиток 30% всіх випадків астми. На жаль, астматикам доводиться бути особливо обережними при спілкуванні з цими чудовими тваринами.