Молочниця у чоловіків є ураження покриву чоловічих статевих органів дріжджовими грибками Кандида. Дане захворювання найбільш поширене серед жінок, проте нерідко зустрічається і у молодих людей.
Чоловіча молочниця
Причини появи молочниці у жінок і чоловіків практично однакові: наявність кандидозу у статевого партнера, травми статевих органів, порушення мікрофлори сечоводу, знижений імунітет, проблеми з роботою ендокринної системи, тривалий прийом антибіотиків і ін.
Молочниця у чоловіків часто перетворюється в інші захворювання. Це залежить від того, в якій області почався запальний процес. Є перелік основних захворювань, яким загрожує молочниця у чоловіків.
Цистит - захворювання, при якому грибок вражає сечовий міхур. Особливості протікання та симптоматика цієї недуги схожі з класичним видом циститу. Відчувається важкість в області лобка, при сечовипусканні відчувається печіння.
Уретрит - захворювання, при якому дріжджові грибки Кандіда вражають сечівник. Основні симптоми: відчувається слабко виражений свербіж, спостерігаються білі виділення.
Баланіт являє собою захворювання, яке характеризується ураженням головки статевого члена дріжджовими грибками. Найчастіше недуга виникає при передачі інфекції статевим шляхом. Основні симптоми: висип, поява непомітних ранок, почервоніння головки пеніса. Нерідко на голівці може з'являтися наліт біло-сірого кольору.
Абсолютна відсутність будь-яких симптомів молочниці у чоловіків явище нерідке. Саме тому, якщо в парі у жінки виявлено дане захворювання, курс лікування повинні пройти обидва партнера. Таким чином, з молочницею можна буде розпрощатися назавжди.
Визначити наявність дріжджового грибка у чоловіка можливо за допомогою мазка. Для діагностики ураження сечового міхура лікар призначить дослідження на сечу пацієнта. Якщо результати покажуть перевищення норми, фахівець точно поставить діагноз - кандидоз (молочниця).
Курс лікування молочниці у чоловіків багато в чому залежить від ступеня і форми складності даного захворювання. Нерідко можна обійтися лікарськими засобами місцевої дії. Також кваліфікований фахівець здатний призначити комплексний підхід лікування.
Як правило, комплексний підхід включає в себе використання спеціальних кремів і мазей зовнішньої дії, прийом таблеток і капсул. Разом з кремом лікуючий лікар може призначити прийом всередину одного з лікарських засобів: "Дифлюкан", "Флюкостат", "Рятівник", "Флюконазол". В даному випадку лікування кандидозу у чоловіків буде проходити набагато ефективніше.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою