Попадання в організм інфекціїНайпоширенішою причиною утрудненого сечовипускання є потрапляння інфекції, яка дратує сечові шляхи. Запущена хвороба тягне за собою ряд ускладнень і порушень в роботі нирок, уретри, передміхурової залози. Вживання великої кількості алкоголю, зеленого чаю, кави, сечогінних препаратів теж є причиною частого походу в туалет. Не варто забувати і про вік. Організм з роками втрачає тонус і часте сечовипускання - типова ситуація.
Захворювання сечостатевої системиПростатит - захворювання, яке частіше зустрічається у чоловіків після 50 років. В результаті запалення простати відбувається роздратування сечового міхура, який знаходиться під нею. Створюється хибне відчуття того, що хочеться в туалет. Насправді сечовий міхур порожній. Аденома простати - теж дуже поширене захворювання. Воно викликано доброякісною пухлиною, яка перегороджує шлях сечі при сечовипусканні. Таким чином сечовий міхур спорожняється лише частково. А наступний позив в туалет буде незабаром, після набору сечі.
Запалення сечового міхура (цистит) або запалення нирок (пієлонефрит) - захворювання, найчастіше атакують жіноча стать. Але і у чоловіків зустрічаються подібні недуги. В результаті попадання інфекції починається запальний процес. Відбувається роздратування рецепторів слизової оболонки сечового міхура, і виникає помилковий позив в туалет.
Існує хвороба, ознакою якої є часте сечовипускання. При цьому аналізи сечі в нормі, сечовий міхур функціонує правильно, а ось детрузор (м'яз сечового міхура) постійно збуджений. Позиви до сечовипускання виникають не тільки протягом дня, але і не дають спокійно спати вночі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Профілактика імпотенції: 8 простих порадСвоєчасне звернення до лікаряТільки комплексне обстеження допоможе точно встановити причину частих походів в туалет. Це може бути викликано психологічними, фізичними, неврологічними захворюваннями. Лікарі призначають аналіз сечі, проводять уродинамічне дослідження для перевірки сечостатевих органів.
Запущений цистит може надалі турбувати все життя при найменшій застуді. Інфекція з сечового міхура поширюється по всьому організму, вражає нирки, статеві органи, що призводить до більш серйозних захворювань: пієлонефрит, простатит, безпліддя. Тому варто вчасно звернутися до лікаря, а не займатися самолікуванням. Сучасні препарати і методики допоможуть швидко впоратися з недугою.