Розвиток розлади може спостерігатися в будь-якому віці, але найчастіше діагностується у хлопчиків, що не досягли статевого дозрівання, і у представників чоловічої статі в період від двадцяти до п'ятдесяти років. Цей стан зазвичай триває кілька годин, при цьому спостерігається збільшення статевого органу в розмірі, його затвердіння, головка спрямована вгору, а сам орган розташовується під прямим кутом щодо живота. Супроводжується сильним болем, значною набряком пеніса і відсутністю сексуального потягу до протилежної статі.
Таке захворювання зустрічається вкрай рідко, але тягне за собою виникнення дуже серйозних ускладнень. Діагностичні заходи при хворобі необхідні для з'ясування причини його прояви і виявлення форми недуги. Цього можна досягти за допомогою вивчення пенильной крові, УЗДГ судин і біопсії. Лікування пріапізму здійснюється медикаментозно і за допомогою хірургічного втручання.
ДіагностикаПри наявності болючої ерекції тривалістю в кілька годин необхідно негайно звернутися до лікаря. Незважаючи на виражені скарги, чоловіки нерідко звертаються за медичною допомогою надто пізно. Основною причиною є сором'язливість, а нерідко і незнання того, до якого лікаря звернутися. Універсальна порада - викликати "швидку допомогу".
Діагноз приапізму встановлює андролог, уролог або хірург при огляді. Вам буде призначено комплексне обстеження, оскільки за приапізмом можуть ховатися дуже серйозні захворювання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рак грудей у чоловіківТип приапізму можна визначити за допомогою дослідження газів крові - в статевий член вводиться тонка голка для забору невеликої кількості крові. Якщо кров темна, швидше за все, це ішемічний пріапізм, якщо світло-червона - неішемічний. Лабораторні дослідження рівня газів в крові більш точні.