Про основні причини нічних пробуджень немовлят - читайте у матеріалі.
Нічні пробудження немовлят
Суворих загальноприйнятих всім норм у цьому питанні немає. Тому сказати, скільки нічних годувань — норма, не можна. У кожному випадку норма буде своєю, індивідуальною.
Є дані, що після року фізіологічно дитина готова до того, щоб обходитися без годування вночі. Але за фактом далеко не всі дітки у рік готові відмовлятися від харчування вночі зовсім. У зв'язку із цим поняття "часті нічні пробудження" оцінюється дуже суб'єктивно.
У когось дитина прокидається 3-4 рази на ніч, а в когось 8-9 разів. Так, буває таке!
Ось основні причини, через які дитина погано спить уночі. Найчастіше це проблеми з харчуванням, як правило, дитина недоїдає вдень, тому компенсує нестачу харчування вночі.
Іноді причина полягає не в частоті годувань вдень, а в бідному раціоні, бідному меню. Дитина не насичується, особливо це стосується дітей, що підросли після року.
Друга причина – порушений режим. Дитина просто не хоче спати, тому сон її не міцний. Налагоджуйте режим дня, тоді в нічний час і вам і малюкові буде спокійніше.
Додайте адекватне навантаження, фізичну активність, що відповідає віку дитини. Придумайте свої ритуали, пов'язані із засинанням (казки на ніч, колискова і так далі).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу
7 ознак, що дитина не висипається
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен