Організм людини, звичайно, дуже витривалий і володіє величезними ресурсами. Але ці ресурси не нескінченні. Тому, іноді людина відчуває себе морально та фізично розбитою. Часом лікарі діагностують нервове виснаження. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Намагайтесь відпочивати та правильно харчуватись
Симптоми нервового виснаження проявляються у двох категоріях: інтелектуальні і фізичні. Інтелектуальні проявляються розладами концентрації і пам'яті, нездатністю зосередитися і зниженням здатності до навчання. Фізичні симптоми починаються з дратівливості і постійної втоми. Навіть тривалий сон не приносить відпочинку, всі справи йдуть з напругою, будь-яка дрібниця стає проблемою.
З причинами нервового виснаження кожен з нас стикається щодня. Це недолік відпочинку, підвищені фізичні та емоційні навантаження, і практично вже звичні стреси.
Незбалансоване харчування, травми, хронічні захворювання, інфекції, хірургічне втручання та інтоксикації можуть також привести нашу нервову систему в стан, далекий від стабільного і гармонійного.
До лікування нервового виснаження потрібно підходити комплексно. Найчастіше нервове виснаження намагаються лікувати тільки медикаментами (транквілізатори, нейролептики тощо) проте ці препарати мають безліч побічних ефектів і не гарантують результат.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини