Не обмежуйтеся використанням таблетки від алергії — обов’язково сходіть до фахівця, щоб він призначив спеціальне лікування.
Якщо лише знімати симптоми алергії, період алергії може подовжитися з весни до осені, а до симптомів з боку носа і очей можуть приєднатися напади задухи, що може призвести до тяжкого захворювання — бронхіальної астми, Для лікування загострення краще використовувати препарати на основі левоцетиризину і дезлоратадину. Вони високоефективні, діють протягом доби і володіють мінімальними побічними ефектами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Алергія на косметику чи звичайна висипка: як розрізнитиНе багато людей знають, що пік концентрації пилку в повітрі приходить на 4-5 годин ранку. Тому закривайте вікна на ніч, використовуйте сучасні очищувачі повітря, прибирання в будинку має бути вологим.
Після приходу з вулиці, бажано прийняти душ і промити ніс. Контакт з алергеном запускає складні імунні механізми в організмі, які реалізуються навіть на тлі прийому протиалергічних препаратів. Не додавайте своїй імунній системі роботи, допоможіть їй.
Нарешті, не забувайте, що алергія — це поломка в імунній системі. А значить, ви повинні дбайливо ставитися до свого організму. Насамперед, дотримуватися режиму праці та відпочинку, так як недосип і нервові потрясіння можуть погіршити перебіг захворювання.