1. Вилікувати внутрішні прищі можна за допомогою народної медицини. Приготуйте настоянку з листя алое деревовидного. Листя промийте і покладіть в холодильник на десять днів. Далі листя необхідно дрібно порізати і залити кип'яченою холодною водою.
2. Через 1 годину суміш прокип'ятіть протягом трьох хвилин. Процідіть. Протирайте обличчя щодня, і прищі незабаром пройдуть.
3. Ефективним засобом від прищів є сік алое. Крім того, сік алое знімає роздратування і омолоджує шкіру обличчя. Покладіть листя в холодильник на десять днів. Далі дрібно їх подрібніть. Відіжміть сік. Використовуйте три рази на день замість лосьйону. Слід зазначити, що сік алое використовують відразу після віджимання, оскільки він не підлягає зберіганню.
4. Приготуйте настоянку з календули лікарської. Сухі суцвіття календули в кількості однієї столової ложки залийте половиною літра окропу. Настоюйте протягом півгодини, після чого процідіть і остудіть. Протирайте обличчя три рази на день.
5. Приготуйте суміш з настоянки календули аптечної і меду. Закип'ятіть склянку води, додайте в нього одну чайну ложку календули і стільки ж меду. Перемішайте. Змочуйте в розчині тампони і прикладайте до уражених ділянок шкіри. Час дії компресу - 30 хвилин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прищі на спині: 7 засобів порятунку6. Також внутрішні прищі ефективно лікувати лосьйоном з календули. Дві столові ложки квіток залийте 1/4 склянки сорокапроцентного спирту, 1/3 склянки одеколону і 1/5 води. Приберіть в тепле місце. Після того, як суміш настоїться, додайте три міліграма гліцерину і п'ять грам п'ятивідсоткового спиртового розчину. Протирати шкіру лосьйоном необхідно не рідше двох разів на день.
7. Внутрішні прищі добре піддаються лікуванню протизапальними і антибактеріальними препаратами. До складу таких препаратів входять оксид цинку, саліцилова кислота, триклозан, гамамелісу і екстракти ромашки. Добре себе зарекомендував препарат Зінеріт. Завдяки еритроміцину, який входить до складу цієї безбарвної рідини, виявляється бактеріостатичний ефект. Цинк усуває запальні процеси, зменшуючи секрецію сальних залоз.