Вам знадобиться- Судинозвужувальні краплі;
- Зволожуючі краплі;
- Антибактеріальна терапія;
- Полівітаміни;
- Раціональне харчування.
Почервоніння очей може бути викликано зовнішніми факторами, внутрішніми захворюваннями, алергічними реакціями. У будь-якому випадку необхідно з'ясувати причину, щоб провести терапію, відповідну захворюванню.
Нерідко почервоніння викликають надмірна перевтома, тривала робота за монітором комп'ютера, перегляд телевізійний передач в положенні лежачи, читання при недостатньому освітленні. У цьому випадку лікування буде направлено на раціональний підхід до роботи і відпочинку. Офтальмолог може призначити судинозвужувальні або зволожуючі краплі, які можна застосовувати тільки за призначенням лікаря і в строго рекомендованих дозах.
Якщо почервоніння очей викликано запаленням сполучної оболонки, або кон'юнктивітом, вам призначать протизапальні краплі. У деяких випадках, при великому ураженні, призначають антибіотики у вигляді ін'єкцій або для орального застосування.
Нерідко почервоніння очей викликано грипом, ГРЗ, ГРВІ. У цьому випадку необхідно провести терапію основного захворювання. У міру одужання почервоніння очей пройде самостійно, без застосування спеціальних препаратів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Швидка допомога очам: що робити, коли втомились очіПри почервонінні очей, спричиненому алергічними реакціями, вас направлять до лікаря алерголога для проведення проб і з'ясування причини алергії. Потрібно усунути алерген, додатково вам призначать препарати, які приберуть або знизять прояви алергічної реакції.
Розширені кровоносні судини очного яблука можуть бути пов'язані з гіпертензією, цукровим діабетом, початковою стадією глаукоми. Це серйозні захворювання, які слід лікувати за призначенням і під контролем фахівця після ретельного медичного обстеження.
Як доповнення до лікування приймайте полівітамінні комплекси, раціонально харчуйтеся, включіть в раціон сметану, рослинне масло, яйця, печінку тріски - це продукти, багаті вітаміном А, нестача якого негативним чином позначається на здоров'ї очей.