Виявляється, по тому, як змінилася поведінка, можна визначити, яке серйозне захворювання є у людини.
Особливо важливо це на ранніх етапах хвороби, коли загальне самопочуття начебто в нормі, але людина почала вести себе нетипово, не так, як завжди. Про це першими заговорили психологи: вони стверджують, що хронічне захворювання в ранній стадії дає деякі симптоми, які важко не помітити.
Плаксивість, дратівливість, скандальність. Ці ознаки можуть вказувати на проблеми зі щитовидною залозою або жіночі захворювання. Викликаний хворобою гормональний збій також може стати причиною депресії.
Недовірливість, прискіпливість, перепади настрою. Такі симптоми, на думку лікарів, можуть вказувати на те, що у вас не в порядку шлунково-кишковий тракт, аж до виразки шлунка.
Хронічна втома, млявість, неуважність, втрата інтересу до чого б то не було говорять про те, що у людини не в порядку нирки. Саме проблеми з нирками стають причиною загальної інтоксикації організму, звідси і відчуття постійної втоми.
Тривожність, недовірливість, спалахи гніву, що закінчуються сльозами. Ці ознаки можуть говорити про те, що у людини розвивається ішемічна хвороба серця, гіпертонія або астма. Дуже часто таких хворих починають переслідувати думки про швидку смерть.
Вразливість, злопам'ятність, уїдливість, депресія. Якщо людина починає ображатися на всіх навколо, звинувачуючи оточуючих в своїх бідах, цілком можливо, що така поведінка пов'язана з хворобою печінки. Іноді буває так, що людині, у якого починаються проблеми з печінкою, начисто відмовляє почуття гумору, і в кожному жарті він бачить натяк на образу своєї персони.