Зубна - це той тип болю, яку просто неможливо терпіти! Розповідаємо про способи вгамувати її швидко.
Зубний біль
По-хорошому, як тільки у вас розболівся зуб, треба негайно звертатися до лікаря. Але що робити, якщо зуби захворіли вночі, або ви в даний момент знаходитеся у відрядженні? Існує кілька способів екстреної допомоги при зубному болю. Розповідаємо про них.
Полоскання. Для того щоб вгамувати зубний біль, полоскати порожнину рота треба кожні 20-30 хвилин. Найпопулярніші та ефективні розчини для полоскання - куховарської або морської солі, або ж соди. Пропорція: 1 чайна ложка соди або солі на склянку теплої води. Щоб посилити антисептичний ефект, можна додати краплю-дві йоду. Також можна прополоскати рот відваром ромашки, шавлії, календули або м'яти.
Примочки. Добре знімає зубний біль гвоздикове, м'ятна або обліпихову олію. Просочіть маслом ватний тампон і покладіть його на разболевшегося зуб.
Спиртові полоскання. Спирт - відмінний антисептик. Для того щоб продезінфікувати порожнину рота і зняти біль, можна потримати в роті, над хворим зубом, ковток віскі, коньяку або горілки.
Лід. Добре допомагає впоратися з болем шматочок льоду. Його треба потримати в роті, над хворим зубом.
Ліки. Старий перевірений спосіб вгамувати зубний біль - це аспірин або валідол. Потримайте таблетку у роті, над хворим зубом, і біль значно ослабне.
Чого не можна робити ні в якому разі? Якщо походження зубного болю вам невідомо, ні в якому разі не можна використовувати зігріваючі компреси! Навіть якщо це вгамовує біль. Справа в тому, що в разі нагноєння, при нагріванні інфекція буде «витягуватися» назовні, і це може завдати шкоди щелепи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу
7 ознак, що дитина не висипається
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен