У куразі міститься у кілька разів більше сахарози, каротину та йоду ніж у свіжому абрикосі. Саме тому вона є хорошим профілактичним засобом ендокринних захворювань.
Загальне зміцнення організму: вживайте по 100-150 гр на добу. Рекомендовано для літніх людей, тим, хто страждає від хронічних захворювань, вагітним та дітям.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сухофрукти для вашої красиКурага сприятливо впливає на роботу
клітин головного мозку: перемолоти на млинку для м’яса 100 г кураги, додати 2 ст. л. меду, перемішати. Приймати по 1 ст. л. 3-4 рази на день.
100 г кураги добре помити теплою водою, подрібнити, залити 0,5 л окропу, настоювати протягом 6 годин у щільно закритому посуді; приймати по 1 склянці 4-5 разів на день. Цей настій є ефективним засобом проти
явних і прихованих набряків, а також дуже корисний у разі значних нервово-емоційних навантажень. За потреби настій можна підсолодити медом.
Для підвищення гемоглобіну рекомендується такий рецепт: узяти по 200 г кураги та волоських горіхів, подрібнити в блендері, додати меду за смаком. Давати дитині по 1 ч. л. 1 раз на день після їжі.