Повечеряли і вас скрутило? Чи на ходу з'їли пиріжок із магазину напроти? Термінові методи лікування харчового отруєння - детальніше читайте у "Країні здоров'я".
Симптомами харчового отруєння є нудота, запаморочення, біль голови та живота, синюшність шкіри, загальна слабкість. Діти ж плачуть та вказують на живіт. Як врятуватись?
При особливо сильних симптомах отруєння слід викликати блювоту. Особливо якщо відомо який саме продукт викликав захворювання, давайте пити хворому трішки підсолену теплу воду. Паралельно можна робити клізму теплою кипяченою водою.
Купіть у аптеці про всяк випадок білу глину - каолін. Окрім того що нею корисно робити маски для шкіри обличчя або волосся - вона лікує від отруєнь. Розведіть чайну ложку глини на стакан теплої води і дайте хворому випити маленькими ковтками.
При отруєнні грибами окрім перерахованих методів корисна клізма з ромашки. Дайте хворому проносне і покладіть на голову прохолодний компрес.
Якщо ж причиною усьому риба - варіть міцний чорний чай і нехай хворий п'є час від часу. Коли шлунок заспокоїться - зваріть відвар з льону.
Імбирний чай корисний при алкогольних отруєннях. Також розбавляйте лимонний сік водою і вживайте як ліки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Чому діти не сплять ночами?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою