Головний біль від перевтомиПри головному болю від перевтоми рекомендується приймати теплу ванну або опустити в гарячу воду ноги по щиколотки і посидіти так 10-15 хвилин. Потім прийняти склянку гарячого настою м'яти (1 чайна ложка трави на склянку окропу). А при головному болю, викликаної недокрів'ям і загальним ослабленням організму, потрібно туго обв'язати хусткою голову і лягти так, щоб голова і ноги були на одному рівні. Корисно також випити міцної кави.
Якщо сильний головний біль викликаний втомою або стресовим станом, спробуйте попити ввечері (ще краще - на ніч), 1 склянку настою з рівних частин квіток ромашки, листя м'яти, плодів фенхелю і кореня валеріани. 2 столові ложки цієї суміші потрібно заварювати 0,5 л окропу і настоювати протягом ночі в термосі.
МігреньМігрень можна вилікувати за допомогою муміє. 1 грам муміє розчинити в 20 чайних ложках кип'яченої води і процідити. Приймати по 1 чайній ложці 1 раз на день натщесерце за годину до сніданку. Отриманий з 1 грама муміє розчин приймати щодня протягом 13 днів. Після 3-х денної перерви знову приготувати такий же розчин і пити точно так само. Після 3 курсів лікування зробити перерву на 1 місяць, після чого повторити лікування, використавши ще 3 грами муміє. Всього на курс лікування потрібно 6 грамів муміє.
Кориця від головного болюЗалити корицю гарячою водою (не окропом) з розрахунку 1/8 чайної ложки кориці на 1 столову ложку води. Суміш підсолодити, настояти протягом півгодини і приймати по 2 ковтки через годину. При сильному головному болі можна зробити настій кориці більш концентрованим. Крім відвару, з настою кориці можна зробити примочки на голову: вмочити в настій ганчірочку і прикласти її до скронь. Можна додати в відвар одну краплю лавандової або м'ятного масла. Можна зробити крем. Для цього потрібно розтерти у вершковому маслі порошок кориці і обмазати цим кремом лоб і віскі, попередньо вимивши обличчя з милом гарячою водою, щоб очистити пори для кращого усмоктування ліки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:-
Зміцнюємо ясна у домашніх умовах-
Як працює кератинове вирівнювання?-
Гіалуронова кислота: користь чи шкода?