Волокна і вода. Збільшить кількість звичайної води і харчових волокон в раціоні для того, щоб зміцнити здоров'я кишечника. Вода посилить формування менш жорсткого стільця і буде сприяти нормальному руху їжі зі шлунка в кишечник назовні. Хоча волокна і можуть дещо збільшити рівень газоутворення, вони мають чудову здатність позитивно впливати на гемороїдальні вузли та анальні тріщини. Вживайте на день не менше 25 мг волокон. Відмінними їх джерелами є овочі на зразок броколі і брюссельської капусти, квасолі, бобів і цільнозернових.
Зелені листові овочі. Теж дуже важливий компонент харчування для пацієнтів з гемороєм. Це відмінне джерело волокон, який суттєво зменшує рівень запалень і болю, що викликається анальними тріщинами. Включайте у вашу дієту артишоки, зелений горошок, броколі, а також брюссельську капусту.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому виникає геморой?Легка вечеря. Вибираєте якісь легкі для процесів засвоєння страви на вечерю. Вони повинні легко перетравлюватися і не порушувати рухів кишечника. Увечері не потрібно їсти смажені і жирні страви, адже це уповільнює приплив крові до кишечнику.
Фізичні навантаження. Регулярні фізичні навантаження також сприяють рухам кишечника. Але важливо не піднімати важкості і не присідати зі штангою, що тільки посилить тиск на нижню частину тіла і спровокує геморой, а практикувати аеробні навантаження. Наприклад, плавання, біг або йогу.
Рицинова олія. Перед сном спробуйте регулярно випивати 5 мл рицинової олії в склянці молока, адже це допомагає пом'якшити рухи кишечника на наступний ранок. Кетамін можна також наносити на анальний отвір для того, щоб знизити рівень набряків.