Міфів про цю проблему багато, і в них пора перестати вірити.
Вірус не поширенийНайпопулярніша думку серед людей, що вірус ВПЛ зустрічається рідко і "десь не поруч зі мною". Насправді ж ним заражені 80% дорослих людей.
Симптоми ВПЛІснує поширена думка, що можна зрозуміти присутність ВПЛ в організмі. Але це в корені невірно: вірус ніяк себе не проявляє довгий час.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Морква допоможе боротись з вірусамиНемає необхідності турбуватисяКажуть, що з кількох сотень типів вірусів небезпечні для організму лише кілька. Наприклад, відносно безпечний 13-й штам, який провокує гіперплазію. Але якщо не проходити регулярні обстеження, цей вірус може вразити шийку матки, а з часом це призведе до раку.
Безладне статеве життяСтатистика дуже чітко дає зрозуміти, що для зараження вірусом ВПЛ досить одного статевого партнера. Цей вірус можна отримати навіть після першого сексуального контакту. І наявність презерватива ніяк не гарантує захист від ВПЛ.
Небезпечний лише для жінокВірус ВПЛ небезпечний як для жінок, так і для чоловіків. Якщо жінкам варто побоюватися за здоров'я шийки матки, то у чоловіків ВПЛ призводить до раку в інтимній зоні і таких органах, як, наприклад, кишечник.