Колись цю хворобу багато хто навіть не сприймали всерйоз, оскільки вона лікувалася однією пігулкою. Сьогодні в світі з'являється все більше випадків стійкої до антибіотиків гонореї, так що захист від неї стає важливішою справою.
Надійний захист від гонореї
Презервативи. Це перша і найпотужніша лінія оборони на шляху багатьох захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), включаючи і гонорею. Презервативи служать свого роду бар'єром на шляху проникнення інфекцій в організм.
Інформація. Перед тим, як вирушати в ліжко з малознайомим партнером, попросіть його пройти через перевірку на різні захворювання, що передаються статевим шляхом. Звичайно, якщо мова не йде про випадковий флірт на одну ніч.
Обережність. Якщо ваш партнер демонструє якісь незвичайні симптоми на зразок печіння при сечовипусканні, подразнень в області геніталій і свербіння, то постарайтеся утриматися від занять сексом до його повної перевірки. Будьте уважні!
Відповідальність. Не тільки вас можуть заразити гонореєю, але і ви можете стати джерелом зараження. Заради поваги до інших людей обов'язково перевіряйте себе на ЗПСШ хоча б один раз на рік, якщо ви ведете активне статеве життя
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен