Сонний параліч ще називають синдромом старої відьми. У списках хвороб медиків це поняття відсутнє, так само як і лікування проти нього не існує. Це стан організму до сих пір повністю не вивчений. Вважається, що він безпечний для організму людини.
Вчені говорять, що при сонному паралічі людський організм не може впоратися з подоланням всіх стадій сну. У цей період у людини періодично може включатися свідомість, але тіло буде знерухомлене і розслаблене.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Електростимулятор, який позбавить від паралічуЗа фізіологічного стану, відзначають фахівці, при сонному паралічі тіло наближене до стану звичайного паралічу: відсутні рухи, особливо різкі, людина нерухома, але його мозок уже не спить.
При цьому може наступити утруднення дихання, прискорене серцебиття, людина може думати, що її тіло знаходиться в русі, а поруч присутня стороння істота.
Фахівці радять, щоб вийти з цього стану, необхідно робити глибокі вдихи, рухати язиком, також корисно почати продумувати завдання на майбутній день.
Основними причинами виникнення сонного паралічу вважається недосипання, зміна в житті, стресові ситуації, психічні розлади, наркоолепсія.
Історія питання: сонний параліч називають, як ми вже писали, синдромом старої відьми через те, що за старих часів люди придумали повір'я про те, що під час сну людині на груди влазить відьма або домовик.