Пропуск сніданку. Хтось поспішає на роботу, хтось хоче подовше поспати, а хтось схуднути. Причини відмови від сніданку різні, але якщо ви зіткнулися з діабетом, то з цією звичкою треба кінчати. Адже в іншому випадку буде порушений показник цукру в крові, а цукровий баланс при діабеті вкрай важливий.
Неправильне харчування. Доведеться попрощатися з бургерами, картоплею фрі, чіпсами, пиріжками та іншими подібними "порожніми калоріями". Не можна налягати на вуглеводи, які при розщепленні перетворюються в цукор, треба зосередитися на продуктах, що містять білки і волокна на кшталт гороху, бобів і квасолі. Ці страви зберігають рівень цукру в крові в межах норми.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вплив меду на розвиток діабетуВипадкові вимірювання цукру в крові. Якщо у вас діагностували діабет, кожен день доведеться вимірювати рівень цукру в крові. Тільки це вбереже від дуже небезпечних ускладнень цієї підступної хвороби. Якщо цукор почне підвищуватися, саме час звернутися до лікаря.
Випадкові візити до стоматолога. Багато українців намагаються відвідувати стоматологічні клініки якомога рідше, але при діабеті з цією звичкою доведеться закінчити. Скупчення бактерій в порожнині рота - запрошення для інфекцій, які б'ють по імунній системі і підвищують рівень цукру в крові. Діабет і хвороби порожнини рота міцно пов'язані.
Недосипання. Обмеження сну і збитий графік відпочинку можуть викликати спалахи рівня цукру в крові. Брак сну викликає вироблення кортизолу в організмі, через що зростає резистентність клітин до інсуліну. Виробляються в зайвих кількостях і інші гормони, також впливають на цукор. Про це повідомляє The Health Site.