Як відомо, коронавірусна інфекція може протікати безсимптомно. Виданню Express доктор Банстоун розповів, що в такій формі ковід переносять до 20% людей. Разом з тим він зауважив, що безсимптомний коронавірус зазвичай не означає повної відсутності симптомів. Основна проблема полягає в тому, що люди можуть відчувати відчуття, які неправильно ними інтерпретуються, асоціюючись із незначними, буденними недугами, наприклад, пояснюється банальною перевтомою або недосипом.
"Можливі симптоми коронавірусу різні і навряд чи будуть проявлятися однаково у кожної людини, але зазвичай включають втому і зниження фізичного тонусу, головні болі, ниючі м'язи або суглоби", - повідомив фахівець.
Британський експерт констатує, що зараження інфекцією, що не викликає очевидних і яскравих симптомів, часто пов'язане з інтуїтивним відчуттям, що з тілом, організмом "щось не так". За його словами, багато вірусних захворювань можуть викликати таке відчуття протягом тривалого часу. Так само і з коронавірусом. Він може провокувати відчуття чогось "не зовсім правильного", чому важко дати конкретне визначення - людина просто відчуває, що її тіло функціонує інакше, не так як раніше.
"Якщо у вас довго зберігаються відчуття змін в організмі, і ви не знаєте, чому, - безумовно, варто їх перевірити, проконсультувавшись з лікарем", - підказав експерт.
Тест на антитіла. За словами Дена Банстоуна, найочевиднішим способом визначити, що у людини вже був коронавірус, є тест на антитіла.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де найбільше шансів заразитись коронавірусом?