Раніше деякі органи вважались абсолютно непотрібними. Лікарі створювали навіть цілі теорії стосовно цього. Детальніше про це дізнавалась "Країна здоров'я".
значення деяких органів визнавали не завжди
Товста кишка
Вперше про непотрібність цього органу заговорив Ілля Мєчніков. Він вважав, що процеси бродіння у товстій кишці здатні призвести до передчасного старіння та виникнення різноманітних захворювань. Також науковець переконував, що видалення товстої кишки зробить людину здоровішою. Послідовники вченого й справді взялись виконувати ці операції, деякі пацієнти навіть помирали. Про важливу роль товстої кишик почали говорити лише через два десятиліття. Завдяки їй в організм всотуються вітаміни та поживні речовини, а походи в туалет відповідають нормі.
Також Ілля Мєчніков говорив і про апендикс. Вважали, що видалення апендиксу є відмінною профілактикою апендициту та ряду інших захворювань. В Німеччині у 30-ті новонародженим відразу ж видаляли апендикс. Як виявилось пізніше, такі діти гірше засвоювали материнське молоко, набирали вагу та повільніше розвивались. апендикс бере участь у боротьбі з мікроорганізмами, які атакують кишківник. На сьогоднішній день апендикс видаляють лише при апендициті.
Мигдалини
У СШАв 30-х всім новонародженим почали видаляти гланди. Такі діти частіше страждали через захворювання легень та бронхів та частіше застуджувались. Мигдалини приймають на себе атаку різноманітних інфекцій, вірусів, бактерій та затримують їх у гортані не пропускаючи далі. Особливо потрібними мигдалини є для дітей до десяти років, видаляються вони лише у випадку, якщо в пацієнта виявляють хронічний тонзиліт, якщо інші методи лікування не допомагають.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою