При хронічному перебігу тонзиліт нагадує про себе рецидивами у вигляді місцевого прояву (запалення піднебінних мигдаликів) і гнійних пробок.
Лікування тонзиліту
Причини можуть бути різні: від запальних процесів в кишечнику до інфекцій (стрептокок, стафілокок та інші).
Багато людей навчилися просто жити з цим неприємним захворюванням, адже це осередок хронічного запалення і прямо впливає на загальний стан організму. Вирішувати проблему важливо комплексно.
Щоб унеможливити фактор харчової непереносимості, важливо вести індивідуальний щоденник харчування та відстежувати, які продукти запускають хворобу.
Дотримуємося питного режиму, розраховуємо свою норму води за формулою: 30 мл на кілограм вашої ваги. П'ємо не тільки чисту воду, але й лужні напої, які допоможуть боротися із запаленням.
Приділяємо увагу своєму емоційному стану, дихальним практикам (часто тонзиліти загострюються через психосоматику).
Ефективними помічниками для профілактики та лікування тонзиліту можуть стати нутрицевтики. Наприклад, прийом внутрішньо і полоскання горла кокосовою олією холодного віджиму. Загоєнню та відновленню слизових оболонок сприятиме алое вера та чага у вигляді чаю.
Не ігноруємо терапію ефірними оліями, що показують хорошу ефективність. Олію копайба можна капати безпосередньо під язик у чистому вигляді кілька разів на добу для профілактики.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу
7 ознак, що дитина не висипається
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен