Гіпотереоз може суттєво змінювати життя людини, позбавляючи організм енергії та ясності розуму.
Симптоми гіпотереозу
Лікування може полегшити симптоми, а рання діагностика сприяє запобіганню подальшим ускладненням. Дві ознаки можуть сигналізувати про низький рівень щитоподібної залози.
Щитоподібна залоза знаходиться у передній частині шиї, де вона виділяє гормони, які контролюють, як клітини тіла використовують енергію. Коли секретується занадто мало гормону, обмін речовин сповільнюється, що може спричинити каскад симптомів. Серед ранніх ознак низького рівня роботи щитоподібної залози можуть бути закрепи та твердий кал.
Жінки частіше страждають від цієї недуги, ніж чоловіки. Довгострокові наслідки гіпотиреозу включають серцево-судинні захворювання та збільшення факторів ризику серцево-судинних захворювань, включаючи гіперхолестеринемію.
Оскільки обмін речовин в організмі сповільнюється, певні тілесні зміни можуть спричинити підозру.
Ранні симптоми захворювання включають:
1. Твердий кал та закреп. 2. Відчуття холоду. 3. Втома. 4. Рясні та нерегулярні менструації. 5. Біль у суглобах чи м'язах. 6. Блідість або сухість шкіри.
Закреп є одним із найпоширеніших симптомів гіпотиреозу. Це результат повільної роботи травної системи, і його можна полегшити, скоригувавши прийом ліків для щитоподібної залози.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Психосоматика дитячих хвороб: винні не віруси, а переживання дитини