Інколи мозолі можуть перетворитися на велику проблему. То що з ними робити?
мозолі
1. Якщо шкіра роздерлася до крові, треба почати з обробки рани антисептиком. Таким чином, вдасться уникнути вторинного інфікування рани. Після обробки потрібно заклеїти рану бактерицидним пластирем.
2. Якщо утворився вологий мозоль, необхідно скористатися спеціальним антибактеріальним засобом, що підсушує. Якщо це не допомогло, треба звернутися до лікаря. Фахівець призначить засіб у вигляді пасти або крему.
3. При почервонінні на шкірі варто скористатися зволожуючим засобом або спеціальною маззю для регенерації покривів. Щоб припинити тертя, яке і спричинило почервоніння, треба наліпити на пошкоджену ділянку пластир для захисту від натискання.
4. Коли з'являться натоптиші, треба застосовувати пластир з розм'якшуючими та зволожуючими властивостями. Але тільки у випадку, якщо натоптиш не запалений!
5. Для профілактики мозолів варто скористатися спеціальним олівцем. Його треба використовувати перед тим, як одягнути нове взуття. Також можна обклеювати проблемні місця міцним пластирем.
6. Але найкращим засобом від мозолів є зручне взуття. Якщо у вас є деформація стопи, зверніться до ортопеда. Він допоможе вам подолати проблему, яка часто призводить до появи мозолів.
А у вас часто бувають мозолі? І що ви тоді з ними робите?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу
7 ознак, що дитина не висипається
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен