21:40, 04 Гру 2013 · Категорія: Лікування · Переглядів 1973 ·
Діагностують синусит за допомогою рентгенографії або комп'ютерної томографії. Як правило, паралельно синуситу протікає гостре респіраторне захворювання.
Лікуємо синусит
Синусит вимагає обов'язкового лікування, інакше інфекція з носової порожнини може переміститися в ротову порожнину, легені, мозок. Синусит небезпечний ускладненнями : менінгіт, енцефаліт, захворювання очей. Існує багато методик лікування цього захворювання.
Починається лікування строго з антибіотиків, так як запалення носять бактеріальний характер. Статистика стверджує, що завдяки цій практиці одужують 75-80 % пацієнтів. Лікарі Західної Європи у разі, коли курс антибіотиків не приносить успіху, призначають другий і третій курси. Потім, при нульовому результаті лікування антибіотиками, пацієнта відправляють на ендоскопічну операцію. Протоки відкривають хірургічним шляхом.
Наші фахівці призначають лікування, спрямоване на відтік вмісту пазух і запобігання ускладнень. Існує метод видалення гною шляхом проколів. На жаль, дуже рідко запалюється тільки одна пазухи, зазвичай страждає кілька, і одним проколом не обійтися.
Успішно використовується лікування катетером. Під місцевою анестезією його вводять в порожнину носа, роздмухують балони з повітрям в носоглотці і ніздрі, які потім щільно закривають, залишаючи робочий канал з приєднаним шприцом.
У порожнині носа створюють негативний тиск і заміщають рідина в пазухах на повітря. Рідина з природничих протоках надходить в шприц. Відразу припиняється біль, пацієнт відчуває полегшення. За допомогою катетера можна вводити антибіотики безпосередньо в пазухи, забезпечуючи максимальний ефект.
Для профілактики синуситів потрібно своєчасно лікувати простудні, інфекційні, стоматологічні захворювання і підвищувати свій імунітет.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою