Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Лікувальна гімнастика для здорового жовчного міхура

21:40, 09 Сер 2013 · Категорія: Лікування · Переглядів 5330 · 

Якщо регулярно робити цей комплекс вправ - вам не загрожують захворювання жовчного міхура! Основні вправи, які можуть бути корисні при холециститі:

Вправи для жовчного міхура

Вправи для жовчного міхура



1. Початкове положення (п. п.) - ляжте на килимок на спину, п'яти і носочки ніг разом, руки лежать уздовж тулуба долонями вниз, пальці рук разом. Дивіться прямо перед собою, тіло розслаблене.

Зробіть спокійний вдих через ніс і такий же спокійний видих через ніс. Затримайте дихання і якомога більше втягніть живіт. Увагу направте на черевну порожнину. Залишайтеся в цьому положенні, поки не захочете вдихнути, а потім зробіть спокійний вдих через ніс, розслабляючи м'язи живота. Вправа виконується 2 рази.

2. П. п. - як у вправі 1.

Одночасно зі спокійним вдихом через ніс підніміть руки вгору і назад і покладіть їх на килимок за головою тильною стороною долонь. Зі спокійним видихом через ніс почніть повільно піднімати верхню частину тулуба, голову і руки спочатку вгору, а потім вперед і вниз, поки ви вказівними пальцями не візьметься за великі пальці ніг. Підтягніть живіт і затримайте дихання, наскільки зможете. Увагу направте на область живота. Потім одночасно зі спокійним вдихом через ніс поверніться у вихідне положення. Вправа виконується від 1 до 3 разів.

Під час виконання вправи не можна згинати ноги в колінах, відривати п'яти від килимка, входити в позу не плавно, а ривком, чіплятися ногами за що-небудь.

3. П. п. - ляжте на спину, руки притиснуті до тулуба, лікті не торкаються килимка, пальці рук разом. Носочки і п'яти ніг разом. Дивіться прямо перед собою.

Підніміть обидві ноги вгору на висоту 30-40 см від килимка. Коліна не згинайте. На таку ж висоту підніміть верхню частину тулуба і голову. Голова повинна знаходитися на одній лінії з тулубом. Очі повинні бути на одному рівні з пальцями ніг. Дивіться на кінчики пальців ніг.

Дихання довільне, через ніс. Увага направте на область пупка. При правильному виконанні вправи через деякий час ви відчуєте в області пупка відчуття як би розкручується воронки. Після такого відчуття можна повернутися у вихідне положення. Якщо перший час такого відчуття не буде, то залишайтеся в позі, поки вам не здається це важким. Вправа виконується 1 раз.

4. П. п. - лежачи на животі, шкарпетки і п'яти ніг разом, ноги стоять на шкарпетках, руки витягнуті уздовж тулуба і лежать тильними сторонами долонь на килимку, підборіддя - також на килимку.

Розведіть ноги в сторони, потім зігніть їх в колінах і візьміться руками за щиколотки ніг або обхопіть долонями рук ступні ніг у піднесенні. Зробіть спокійний вдих через ніс і затримайте дихання після вдиху. Підніміть голову і верхню частину тулуба якомога вище і відірвіть стегна від підлоги. Залишайтеся в цьому положенні, поки у вас триває затримка дихання після вдиху.

Увага направте на черевну порожнину. У цій позі можна погойдатися вперед-назад. Одночасно з видихом через ніс поверніться у вихідне положення. Вправа повторюється від 1 до 3 разів.

5. П. п. - стоячи на килимку, ноги на ширині плечей.
Під час вправи слід утримувати рівновагу в приседе з нахилом, одночасно переміщаючи вагу вперед і назад.

Сядьте навпочіпки, як у попередній вправі, і з'єднайте долоні разом (можна зчепити долоні або схрестити пальці в замок). Упріться ліктями в гомілки зсередини і трохи прогніться в спині, піднімаючи голову, - вдих. Тепер розпрямите руки в ліктях, витягаючи їх максимально вперед, а корпус відхиліть назад, зберігаючи рівновагу в нахилі. Зведіть коліна разом, опустіть голову, прагнучи торкнутися підборіддям грудей, - видих. Вправа повторюється 5-10 разів.

6. П. п. - сидячи на килимку, обхопіть коліна руками, пальці схрестіть в замок.
Трохи нахиліть голову вперед і трохи зігніться, скругляя спину. Плавно відштовхніться і, злегка розпрямляючи ноги, перекотіться по спині тому. Потім ноги зігніть і перекатитесь вперед. Згинаючи і розгинаючи ноги в колінах, із задоволенням катайтеся на спині. Вправа повторюється 10-15 разів.

Можна робити перекати в сторони, з боку на бік. Лягайте на спину і перекатитесь на лівий бік. Підставте лівий лікоть, відштовхніться їм і перекатитесь в інший бік. Покатайтеся з боку в бік, по черзі підставляючи під бік лівий і правий лікоть. Повторіть 10-15 разів.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

8:30
Як зрозуміти, що у вас алергія на амброзію
23:30
Перші дії при тепловому ударі
6:30
4 звички, які негативно впливають на мозок
15:30
Топ-4 симптоми погіршення здоров'я
6:30
Симптоми застою жовчі, з якими варто йти до лікаря
8:30
Коли звертатися до лікаря з цукровим діабетом
1:20
Причини розвитку цукрового діабету
9:30
10 кроків проти сезонної алергії
22:30
Поради, як уникнути цукрового діабету
9:30
6 порад для профілактики цукрового діабету
19:30
6 причин, через які свербить шкіра
17:30
Причини, через які набрякає тіло
7:30
Вчені довели, що лаванда може побороти головний біль
22:30
Як можна вилікувати стрижневий мозоль
13:30
Чіткі кроки для лікування молочниці
23:30
4 підказки, як відрізнити папіломи від родимок
17:30
Ознаки, які вказують на ниркову недостатність
12:30
Кому категорично заборонено лікуватися п'явками
12:30
Що таке головний біль напруги і як його лікувати
8:30
6 видів ускладнень через акупунктуру
19:30
5 кроків, які доможуть зменшити алергію
8:30
Як допомогти людині з опіком від багаття
1:20
7 порад, які допоможуть подолати рефлюкс
6:30
Як лікувати те, що в народі називають рожа
19:30
Три випадки, які потребують операції на зобі
6:30
Хвороби, при яких не можна проводити операцію
13:30
11 причин виникнення дерматиту навколо рота
22:30
Хто найбільше страждає від хвороби Альцгеймера
22:30
Причини виникнення та розвиток нецукрового діабету
13:30
На що вказують постійні набряки тіла
9:30
Кліщ, який постійно живе на людині і нікуди не зникає
13:30
Ефективні методи лікування плоскостопості
9:30
8 порад, як допомогти людині з епілептичним нападом
19:30
Що робиться зі щитовидною залозою через брак йоду
1:20
4 причини порушення нормального ковтання
12:30
Найкращі методи лікування артрозу суглобів
13:30
Чому живіт потерпає від надлишку газів
23:30
6 симптомів, за якими можна впізнати невралгію
22:30
Синдром грудного виходу. Що це таке і чому він небезпечний
1:20
Як видалити стороннє тіло з м'якої тканини
Здоров'я в соцмережах: