Зайва пітливість - це велика проблема багатьох як чоловіків, так і жінок. При цьому абсолютно не обов'язково, щоб на вулиці була занадто висока температура. Досить надіти на себе багато одягу і неприємний запах не змусить себе чекати. Ми пропонуємо найкращі способи вирішення цієї проблеми.
Лікуємо зайву пітливість
Лікування гіпергідрозу
При цьому лікувати гіпергідроз можна. Існує кілька основних методів: медикаментозний, народний і коригувальний. Про кожен з них поговоримо докладніше.
Перший метод - лікування з урахуванням медичного втручання. Зокрема, дуже ефективними способами позбавлення від підвищеного потовиділення є: ліпосакція (здійснюється за допомогою видалення клітковини -під пахви), іонофрез (препарати вводяться за допомогою спеціальних імпульсів), ін'єкції бутолотоксіна (дія потових залоз в цьому випадку пригнічується десь на пів року), кюретаж (деякі зони потових залоз як би вискоблюється, що не дає їм функціонувати на повну « котушку ».
Другий метод - народний. Так, у питанні надмірної пітливості може допомогти відвар дубової кори, сік лимона, ванночки з вівса, настоянка на березових листах чи нирках, настоянка на листі волоського горіха. Наприклад, для приготування відвару кори дуба, потрібно взяти 50гр сировини і залити його 3л води. Робити ванночки потрібно не більше 3 разів на тиждень протягом місяця.
Третій метод - внесення деяких коригувань у спосіб життя (принциповий). Необхідно назавжди забути про шкідливі звички, які суттєво погіршують стан, і навпаки підвищують пітливість. Крім цього, зі свого повсякденного меню краще назавжди прибрати гостру їжу, вживання якої також може призвести до підвищення градуса тіла. Якщо мова йде про літній період, то не варто зловживати холодну рідину - краще вгамовувати спрагу водою кімнатної температури. Далеко не найкращим варіантом є вживання кави і солодких напоїв.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як стати кращим батьком для донечки?
Чому гумові іграшки для ванни небезпечні для дітей?