Щоб їжа була смачною і корисною необхідно пам'ятати основні правила її зберігання. Отож, що не можна класти у холодильник і чому?
ХлібЯкщо хліба ви купуєте багато, а їсте трошки, то зберігати його краще в морозильній камері, а не у холодильнику. А ще краще - не більше трьох днів при кімнатній температурі. У холодильнику він миттєво вбирає всі запахи інших продуктів, а при підвищеній вологості ще й «обростає» цвіллю.
БананиВолога й холод на ці фрукти діє згубно - процес гниття відбувається значно швидше, смакові якості втрачаються. Ідеальний метод зберігання в темному кутку.
КартопляКартопляний крохмаль при низьких температурах градусів має властивість перетворюватися на цукор, що призводить до зміни смакових властивостей картоплі та консистенції. Найдовше цей овоч зберігається в дерев’яному ящику у сухій та темній коморі.
ЧасникХолод - загроза для часнику, він прекрасно зберігається в будь-якому сухому місці або, але тільки не довше двох місяців. Єдиною обов’язковою умовою є хороша вентиляція, це дозволить часнику довше залишатися свіжим.
ЦибуляЦей овоч також погано переносить низькі температури, його структура порушується, в результаті чого він стає м'яким. Крім цього, в умовах замкнутого простору холодильника специфічний запах цибулі проникає в інші продукти, що не покращує їх смакові якості.
ПомідориВід холоду помідори в'януть і стають м'якими. Окрім того, вони втрачають свої смакові властивості та вигляд. Свіжі помідори найкраще зберігати у сухому місці не довше трьох днів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -Шість міфів про лікування целюліту: забудьте про них-Піст, дієта і спорт: як все поєднати