Основні правила в харчуванні, яких необхідно дотримуватися:Їжте часто і невеликими порціями + пийте багато води. Харчуючись переважно рослинною їжею, потрібно дотримуватися режиму, оскільки вона багата клітковиною, яка в шлунку вбирає багато води, тому харчові грудки стають щільними і можуть викликати запор.
Їжте вуглеводи в першій половині дня. До обіду потрібно вживати хліб і злаки, а в другій половині дня – овочі і бобові. Масло замінити горіхами і насіннячками. Піст накладає обмеження на варену їжу. Але овочі можна не тільки відварювати, а й запікати, готувати на пару, солити, заквашувати, вносячи різноманітність у свій раціон. Дозволеними ласощами є мармелад, халва, гіркий шоколад без наповнювачів, мед, сухофрукти, випічка без яєць, молока і вершкового масла. Харчування під час посту має бути різноманітним.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дієта "Три кулака": які її основні принципиУ тренувальному процесі слід утриматися від посиленого тренінгу, якщо ви новачок. Якщо ви раніше відвідували тренажерний зал або силові уроки, то віддайте перевагу каланетиці. Під час цих занять ви стрімко зменшитися в об’ємах, а метаболізм залишиться на високому рівні. Для відновлення не буде потрібно великої кількості повноцінного білка. Доповніть свій раціон тофу, горіхами, квасолею і грибами, і цього цілком вистачить, щоб продовжити прогресувати. Якщо ви не хочете припиняти високоінтенсивні навантаження, то вам доведеться доповнювати раціон харчування спортивним харчуванням: амінокислотами і соєвим протеїном. І в такому режимі вам доведеться їсти часто.
Піст, особливо одночасно зі спортом, не рекомендований дітям, вагітним, і хворим людям. Якщо ви дотримуєтеся посту за всіма канонами і правилами, то тренування можуть довести вас до виснаження і серйозних захворювань. Але якщо ви все-таки зважилися на такий крок, то необхідно порадитися з лікарем і розробити для себе власну програму харчування.