"Я з'їдаю вдень як мінімум п'ять жучків, щоб зміцнити імунну систему і убезпечити себе від раку", - говорить Марсела.
Також вона стверджує, що речовини, що містяться в жуках, рятують від артриту, хронічного болю, проблем з травленням. При цьому жуків необхідно ковтати живцем. Комахи в такий момент виділяють колеотоксін. У 2011 році було проведено дослідження, яке показало: колеотоксін знижує ріст пухлинних клітин більш ніж на 70%.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яка їжа провокує головний біль?Марсела сама розводить довгоносиків в контейнерах, годує їх хлібом і пшеницею. Завдяки такій дієті жуки добре розмножуються. Багато вчених сперечаються про дієвість виділяється ними токсину на ракові клітини, але Марселі все одно. За словами американки, навіть якщо жуки і не допоможуть від раку, вони є хорошим джерелом білка. Цьому аргументу протиставити нічого: наука не тільки підтверджує білковий потенціал комах але і стверджує, що в недалекому майбутньому саме вони будуть становити більшу частку раціону людей.
"Після того, як мій друг пройшов хіміотерапію, до нього знову повернувся рак, і лікарі дали йому 6 місяців. Від повторного лікування він відмовився, терапія була для нього справжнім кошмаром. Замість цього він став їсти жуків-довгоносиків, не вживаючи більше жодних ліків. І ось уже шість років він живий", - розповіла жінка.