Королівське товариство з питань громадської охорони здоров'я (RSPH) опублікувало дані, які свідчать: стереотип про чоловіків-нечупар має вагому підставу для свого існування. Зокрема, експерти з питань гігієни акцентують увагу громадськості на факт забруднення чоловічих туалетів.
В першу чергу медики кажуть про забруднення поверхонь в туалетах. Відповідно до їхніх цифрам, концентрація мікробів на поверхнях предметів в чоловічих туалетах в середньому шість разів вище, ніж в жіночих, і майже в п'ять разів вище, ніж на сидінні унітазу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які інфекції можна підхопити у громадському туалеті?Так, наприклад, в ході дослідження вченими були вивчені мазки, взяті з ручок 24 дверей, що ведуть у чоловічі та жіночі туалети в лондонських офісах.
Їх бактеріальний аналіз спонукав фахівців заявити, що "чоловіки набагато рідше жінок миють руки після відвідування туалету, що є основною причиною поширення туалетних бактерій в інших просторах".
За словами почесного професора Лондонської школи гігієни і тропічної медицини Саллі Блумфілд, чоловікам, які не хочуть мити руки після туалету, необхідно мати під рукою (наприклад, на робочому місці) дезінфікуючі засоби для рук.