Як правильно користуватися випрямлячем для волосся?
19:00, 30 Гру 2021 · Категорія: Новини · Переглядів 759 ·
Особливості вибору
Пристрої для випрямляння багатофункціональні. Щипці використовують, щоб зробити гофровані локони, додати об’єму. Ефект від укладки може зберігатися навіть до декількох днів, проте все залежить від типу волосся.
Для того, щоб отримати бажаний результат, потрібно правильно підібрати вирівнювач. Найважливіша характеристика — матеріал пластин. Варіантів достатньо багато:
1. Метал. Краще не купувати такі моделі, оскільки можна перепалити волосся.
2. Кераміка. Доволі непоганий варіант. Пластинки вирівнювача повільно нагріваються, рівномірно й легко ковзають.
3. Склокераміка. Основна перевага щипців — ідеально рівна поверхня, тому ковзання буде дуже легким.
4. Турмалін. Такі прилади рекомендується використовувати в професійних цілях. Особливість покриття в тому, що воно не дає волоссю електризуватися.
5. Мармур і кераміка. Поєднання двох матеріалів дає хороші результати. Гаряча кераміка випрямляє волосся, а мармур відразу ж охолоджує.
Технології не стоять на місці, тому на ринку представлені вирівнювачі, у яких є покриття з наночастинок срібла — це забезпечує антибактеріальну обробку.
Добре, якщо є регулятор температури. Якщо ж немає, то температура нагріву вирівнювача для волосся буде максимальною, а це приблизно 220 градусів.
Ще один важливий критерій — ширина пластин. Вузькі вибирають, якщо волосся коротке або середньої довжини. Широкі пластини — хороший варіант для жінок, у яких довгі та густі локони.
Завдяки вирівнювачу можна просто та швидко створити зачіску в домашніх умовах. Пристрій дозволяє створювати укладки, які мають різну структуру.
Як правильно користуватися випрямлячем
Щоб волосся виглядало ідеально, потрібно дотримуватися певного алгоритму дій. Перш за все треба проводити попередню підготовку, а саме нанесення захисного засобу. Тільки після цього можна користуватися вирівнювачем:
1. Роботу починають від потилиці, відділяючи невелику частину, а всю решту заколюють.
2. Приладом проводять в напрямку до кінчиків декілька разів, поки локон не стане прямим.
3. Відділяється друга частина, повторюються попередні дії.
4. Решта волосся випрямляється таким самим способом.
Потрібно враховувати деякі нюанси. Пристрій не використовують, якщо було проведене кератинове вирівнювання волосся. Але багато залежить від того, наскільки пружні локони. Інколи після процедури доводиться повертати гладкість.
Вибір температури щипців залежить від стану волосся. Найкраще, якщо вона буде в межах від 150 до 200 градусів. Якщо немає жодних проблем з волоссям, то можна установити максимальне значення. Для сухого та ламкого рекомендується вибрати мінімальне значення. Для фарбованого волосся варто вибирати температуру 150 градусів.
Важливі нюанси
Потрібно дотримуватися деяких рекомендацій, щоб не пошкодити волосся. Найважливіше — користуватися вирівнювачем варто лише після миття голови. Річ у тому, що на шкірі можуть залишитися засоби для укладки, які при нагріванні можуть нашкодити. Волосся потрібно добре просушити. Якщо буде вологим, то є ризик спалити.
Рекомендується користуватися термозахисними засобами. В іншому випадку постійний вплив високих температур буде шкодити волоссю. До того ж їх можна швидко пересушити, а то й спалити.
Якщо температура нагріву максимальна, то не варто довго затримуватися на одному місці. Не треба використовувати щипці, якщо волосся ослаблене. Також їх не рекомендується застосовувати кожен день.
Потрібно убезпечити себе від неприємностей. Не варто перевіряти температуру пластин пальцями. При укладці варто відступити декілька міліметрів від коріння — так можна вберегтися від опіку. Зрозуміти, що щось не так, достатньо просто — виникнуть неприємні, болючі відчуття, через що постраждають цибулини.
Вирівнювач не варто залишати на поверхні, яка може легко загорітися. Пристрій не використовують біля води — наприклад, наповненої ванни.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: