Часник. Містить компонент під назвою гінгерол, який стимулює біологічну активність в організмі на кшталт процесів метаболізму і травлення. Крім того, часник виступає в ролі діуретика і пригнічує дію гормону голоду лептину.
Мигдаль. Низькокалорійний горіх, який обов'язково потрібно включати в будь-яку дієтичну програму. У ньому містяться здорові жири і низький рівень вуглеводів. Мигдаль багатий вітамінами А, D і B12, що підвищують швидкість метаболізму.
Ягоди. Чорниця, полуниця, журавлина і ягоди годжі містять низьку кількість калорій і безліч корисних нутрієнтів. Вони пригнічують потяг до солодкого і захищають від поглинання надлишкової кількості цукру.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вегетаріанство і веганство: відмінності, плюси і мінусиБанани. Багаті на клітковину, яка забезпечує тривале відчуття ситості. Після поглинання бананів процес виділення цукру буває повільним, що не призводить до його стрибків у крові.
Кокосова олія. Містить тригліцериди - жирні кислоти, які відправляються безпосередньо в печінку з травного тракту і перетворюються в енергію. Ці жирні кислоти підвищують рівень енергії і дозволяють спалювати більше калорій.
Насіння. Продукт багатий клітковиною. Він забезпечує почуття ситості, покращує стан здоров'я жертв кишкових розладів і запорів.
Кольорова капуста. Також насичений клітковиною і низькокалорійний продукт. Пригнічує відчуття голоду, покращує процеси травлення.
Авокадо. Один з найпопулярніших суперпродуктів, багаті мононенасичені жири, запобігають неправильному поширенню жиру по організму, тобто його скупчення на боках таживоті. Також регулює вираженість певних генів жиру.