Не варто пити алкоголь перед сном. Багато хто думає, що алкоголь допомагає швидко заснути, але вживаючи алкоголь перед сном, ви порушуєте фази сну. Проспавши навіть 10 годин ви не будете відчувати себе відпочившим. Також, можлива ймовірність що ви будете прокидатися посеред ночі.
Не варто лягати спати ввечері. Навіть невеликий короткий сон у вечірній час змістить ваші біологічні годинники і погіршить нічний сон. А це як правильно, призводить до денної сонливості.
Не лягайте спати, якщо ви не відчуваєте сонливості. Ідеальний стан для сну це коли ваші очі закриваються і ви спите на ходу.
Для того щоб уникнути денної сонливості необхідно відкоригувати свій розпорядок дня. Багатьом людям необхідно трохи більше часу для сну ніж 7-8 годин. Тому дуже важливо переглянути свій режим і відкласти нецікаві справи і завдання.
Фізичні навантаження. Щоденні фізичні вправи це прямий шлях до здорового сну. Фізичні вправи підтримують м'язи вашого організму в тонусі, завдяки чому вам буде простіше заснути. Фізичними вправи рекомендовано займатися за кілька годин до сну.
Приймайте їжу в однаковий час. Регулярні прийоми їжі в один і той же час позитивно впливають на здоровий сон. Останній прийом їжі повинен бути за пару годин до сну.
При переведенні годинників на літній або зимовий час необхідно поступово змінювати свій розпорядок дня. Намагайтеся щодня, протягом декількох днів, прокидатися і лягає на 15 хвилин раніше звичайного.
Для спокійного і здорового сну необхідно прибрати всі зайві речі з вашої спальної кімнати. Особливо це стосується телевізора, комп'ютера та інших подразників.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продукти, які бадьорять вранціНеобхідно звикнути засинати і прокидатися в один і той же час. Привчаючи себе до цього, ви ніколи не дізнаєтеся що таке безсоння і вставати вранці буде набагато простіше.
Для того щоб не випробовувати денну сонливість необхідний здоровий повноцінний сон. Середньостатистичній людині необхідно 7-8 годин для того, щоб виспатися. Підліткам потрібно 9-10 годин.