1. Використовуйте одну перевірену марку шампуню і кондиціонера. Якщо вам все підходить, і волосся почувають себе добре, не треба експериментувати.
2. Як можна рідше користуйтеся хімією. Можливо, без лаку, мусу і гелю ваше волосся не так добре тримає зачіску, але всі ці продукти з часом закупорюють волосяні фолікули і не дають волосу нормально розвиватися. Краще мати природне пишне волосся, ніж ретельно закріплену зачіску зі слабкого і неживого волосся.
3. Намагайтеся сушити волосся без використання фена. Якщо вам не обійтися без укладання, ставте фен на середній або, якщо можливо, на мінімальний режим.
4. Мийте волосся теплою або прохолодною водою. Гаряча вода погано впливає на корені.
5. Не мийте голову частіше одного-двох разів на тиждень. Шампуні вимивають з волосся і шкіри голови природні жири, які сама природа придумала для того, щоб ваше волосся почувалися добре.
6. Замість щоденного миття робіть щоденний масаж шкіри голови.7. Якщо волосся злегка брудне, краще обполоснути його трав'яними настоями. І пил змиєте, і волоссю це на користь.
8. Давайте волоссю дихати - не зловживайте капелюхами, хустками, шапками. Так, волосся необхідно захищати від морозу і яскравого сонця, міського пилу і смогу, але не цілу добу. Носіть капелюшки і капелюхи з натуральних тканин і матеріалів, добре пропускають повітря.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правила догляду за тонким волоссям9. Не стягуйте волосся в тугі коси, хвостики, не носіть важкі шпильки. Не можна весь час тягнути себе за волосся без шкоди для нього, навіть якщо ви не помічаєте тиску.
10. Розчісуйте волосся обережно, без ривків. Вологе волосся чешіть гребенем, сухе - щіткою з натуральної щетини.
11. Пройдіть в салоні курс зволожуючих і живлячих волосся процедур. Вибирайте професійні салони, що працюють на натуральній косметиці.
12. Ведіть здоровий спосіб життя - уникайте обезводнення, недосипання, жорстких дієт. Все це стрес для організму, а при стресі волосся страждає в першу чергу.
13. Їжте їжу багату білками, мінералами і вітамінами. Наприклад, яйця, лосось, горіхи. Додайте до вашого щоденного раціону полівітамінний комплекс. Сучасна людина не може отримати всі необхідні йому речовини тільки з їжі.