Причин, за якими з'являються розтяжки, може бути безліч. Це різке зниження або набір маси тіла, вагітність, гормональні порушення. З причинами все ясно, а от з тим, як же позбутися від розтяжок, не до кінця.
Як самостійно позбутися від розтяжок?Способів зробити це достатньо, проте найефективнішою визнається комплексна програма, що включає в себе масаж, застосування скрабу і лікувальні втирання.
СкрабСкраб допомагає усунути мертві клітини шкіри, зробити її більш рівною. Щоб самостійно приготувати цей засіб, потрібен стакан цукрового піску, стакан солі і половина склянки рослинного масла. Ретельно перемішайте компоненти і нанесіть суміш на проблемні ділянки тіла. Через десять хвилин змийте скраб. Таку процедуру краще проводити два-три рази на десять днів.
Втирання проти розтяжокТака процедура допомагає максимально швидко відновити хороший стан шкіри. Щоб зробити суміш, потрібно з'єднати по десять крапель екстракту лаванди і розмарину, сік лимона, масло апельсина, жасмину і масло жожоба. Масу залиште наполягати на добу в щільно закритій посудині. Застосовуйте після скрабу з такою ж періодичністю.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дієта для профілактики розтяжокМасажЧасто для того щоб усунути розтяжки, потрібно багато часу. Але масаж дозволяє знизити період виправлення такого дефекту. Для масажу можете застосовувати масла з вітаміном Е, що зробить шкіру більш пружною і еластичною. Найефективніші - це мигдальне, паростків пшениці, розмаринове масло.
Ще кілька корисних порад для боротьби з розтяжками• Водні процедури. Коли ви приймаєте душ, направте прохолодний струмінь води на місце тіла, стан якого бажаєте поліпшити, і поробіть кругові рухи. Також можна розтирати шкіру масажною мочалкою. Після душу розітріть шкіру махровим рушником до її почервоніння, а потім використовуйте крем від розтяжок.
• Мигдальне масло. Вкрай корисний засіб, яке ми рекомендуємо застосовувати для масажу.
• Олія паростків пшениці. Воно дуже густе, в ньому багато вітаміну Е, і воно вдало бореться з розтяжками.
• Олія лісового горіха. Підвищує еластичність шкіри, повертає їй тонус. Можна застосовувати як для скрабу, так і для масажу.
• Масло розмарину. Візьміть чайну ложку мигдальної олії і додайте десяток крапель ефірного масла розмарину. Суміш можете втирати в шкіру щодня.
• Олія апельсина (як і будь-яке інше цитрусове). Можна застосовувати після водних процедур і робити масаж за допомогою грубого матеріалу. Масаж такого роду краще робити кілька разів на тиждень протягом двох-трьох місяців.