Головне правило вечірнього догляду полягає в тому, що саме ввечері потрібно давати шкірі те, що їй необхідно. Іншими словами, твій вечірній догляд повинен володіти тими якостями, які тобі потрібні для твоєї шкіри на тому чи іншому етапі.
Перший етап вечірнього догляду - це, звичайно ж, очищення. І, якщо вранці можна обмежитися просто умиванням, то ввечері даний процес повинен складатися з двох кроків (особливо, якщо у тебе шкіра, схильна до забивання пор): перша за допомогою молочка, міцелярної води або гідрофільного масла, а потім за допомогою пінки для вмивання . Такий підхід дозволить змити всі залишки макіяжу, бруд і пил, а також очистить пори. Здорово, якщо у тебе є б'юті-девайс у вигляді щітки, який допомагає проводити додаткове очищення шкіри, а також проводить масаж. Роби дану процедуру ввечері 2-3 рази на тиждень.
Три рази на тиждень необхідно влаштовувати шкірі додатковий догляд. Він, природно, проявляється в застосуванні масок для обличчя. Розпиши для себе, коли яку маску використовуєш, і роби її після вмивання. Пам'ятай, в питанні з масками не можна допускати нерегулярність, оскільки при непостійному використанні від масок попросту не буде гідного результату. На зимовий період вибирай очищаючі, живильні, вітамінні та антивікові маски.
У зимовий період косметологи радять включити в режим догляду сироватки. Вони забезпечують додатковий догляд в боротьбі з конкретною проблемою. Нанеси сироватку після маски і дай вбратися. Багато дівчат, через незнання, ігнорують використання сироватки. І даремно. Приміром, в боротьбі зі старінням, млявістю і втомою шкіри - це незамінний друг.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кокосова олія: 7 способів використання в догляді за собоюКоли сироватка вбралася, можна приступати до нанесення нічного крему. Краще всього наносити його вбиває рухами з урахуванням масажних ліній. У зимовий період не шкодуй крем - краще нанести трохи більше звичайного, дати вбратися, а залишки прибрати за допомогою серветки. Такий підхід вбереже твою шкіру від негативного впливу зимового періоду у вигляді сухості і лущення.
Пам'ятай, від нанесення нічного крему до моменту, коли ти ляжеш спати повинно пройти мінімум 45 хвилин. Саме стільки часу потрібно косметичним засобам, щоб остаточно "подружитися" зі шкірою. Якщо час від моменту вечірнього ритуалу до моменту сну менше, то по-перше, крем буде гірше працювати, так як ти його збереш з особи подушкою, якщо любиш спати на животі. А по-друге, можна на ранок встати з опухлим обличчям - крем, який не встиг вбратися, може утяжелить шкіру.