Загальновідомим є факт, що під час вагітності місячні припиняються і іноді саме це вказує на очікування дитини швидше, ніж тест. Однак, що робити, якщо виділення розпочалися під час виношування? Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Зверніться до лікаря
Менструація (місячні) - це природне відторгнення одного з шарів матки - ендометрія, який необхідний, щоб зберегти вагітність до появи плаценти. І відбуваються місячні лише в тому випадку, якщо у жінки не настає вагітність. Тоді непотрібний слиз разом із кров'ю виходить з організму. З цього випливає, що місячних під час вагітності бути не може.
А ось кров'янисті виділення при вагітності - явище досить часте. Саме їх більшість жінок називають місячними при вагітності. І тут важливо встановити їхню причину, щоб уникнути ускладнень зі здоров'ям майбутньої мами і навіть можливої втрати дитини. Імплантація плодового яйця Мабуть, один із найпростіших і нешкідливих приводів для кров'яних виділень при вагітності на терміні у кілька тижнів - це період імплантації плодового яйця. Цей процес може супроводжуватися пошкодженням кровоносних судин - ось і причина появи крові. Хоча найчастіше імплантація проходить без подібних симптомів.
Гормональний збій Часто у жінок, які виявили кров'янисті виділення при вагітності, порушене вироблення гормону прогестерону, що призводить до очищення матки і відповідно загрозу викидня.
Інший гормональний збій в організмі - це гіперандрогенія, тобто надлишок чоловічих гормонів. Він також призводить до відшарування плодового яйця і відповідно появи кров'яних виділень при вагітності.
Важливо своєчасно звернутися до лікаря, який призначить препарати, що нормалізують гормональний фон. В цьому випадку загрози викидня вдається уникнути.
Відторгнення одного з кількох ембріонів Можлива ситуація, коли заплідненими виявляються дві яйцеклітини. При цьому один з ембріонів розвивається нормально, а інший в силу певної патології відторгається організмом, що і супроводжується кровотечею.
Патологія розвитку плода Також причиною появи так званих місячних під час вагітності можуть бути різні патології розвитку плода. Наприклад, якщо ембріон слабо прикріплений, виникає загроза відшарування плодового яйця і потім - викидня. У цьому випадку, щоб врятувати вагітність, жінці необхідний повний спокій і постільний режим, тому що найменша напруга може стати фатальною.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що повинна вміти дитина, перш ніж іти до дитячого садка?