Герпес неприємне захворювання, бо воно приносить багато дискомфорту і неприємних відчуттів. Дане захворювання говорить про те, що у вас знизився імунітет, тому турбуйтеся не тільки про зовнішній вигляд, але і здоров'я в цілому. Для того аби побороти цю недугу використовують ряд настойок із трав.
герпес
Розпочніть лікування з ехінацеї - це рослина відмінно бореться з вірусами, підвищує імунітет. Настоянка відпускається в аптеках, але краще її зробити самому. Беремо горілку і квіти ехінацеї. Горілкою заливаємо квіти, співвідношення повинно бути приблизно 10 до 1. Готовими ці ліки будуть через 2 тижні, зберігати подалі від сонячних променів. Такою настойкою уражене місце слід протирати ранку, також приймати всередину не більше двох маленьких ложок в день. Тільки пам'ятайте, якщо у вас з'явиться безсоння, нудота або блювота, то варто припинити прийом настоянки.
Календула є відмінним засобом при будь-яких шкірних захворюваннях. Її перевага в тому, що воно не викликає алергії. Щоб приготувати настій необхідно купити квіти календули (інша назва нагітки), дві великі ложки змішати зі ста грамами горілки, витримати близько двох тижнів. Застосовується як зовнішньо, так і внутрішньо близько 20 крапель.
Ромашка має ніжну дію на герпес. Візміть суху ромашку, залийте окропом. Настій приймати всередину, робити примочки до хворого місця. Також ефективна ромашка з настоєм з прополіса, легко робити примочки, змішавши ці два компоненти.
Відмінним засобом від запалення є солодка гола. Заваріть окропом дві маленькі ложки рослини, відповідно слід настояти. Її можна використовувати також для чаю, але не варто часто пити такий настій - не більше 2 склянок. Краще робити примочки, так як передозування таким засобом може призвести до отруєння.
Пижмо. Відмінний засіб від вірусів. Його потрібно їсти в свіжому вигляді два тижні вранці. Про герпес забудете надовго. Якщо немає свіжої рослини, можна робити відвар - солодку також заварюють як і ромашку.
Калонхоє. Свіжим соком рослини змастіть уражену ділянку. Завдяки речовинам, що містяться в рослині, вірус стає неактивним. Такий сік відмінно підсушує шкіру - це веде до швидкого загоєння.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою