Гайморит характеризується важким носовим диханням, гнійними або слизисто-гнійними виділеннями з носа, головним болем переважно в ділянці надбрівних дуг.
Найпоширеніші способи лікування гайморитуЛікування гаймориту слід розпочинати із вимивання гною з пазух носа, тому як мінімум 3 рази в день необхідного промивати ніс розчином солі з йодом. Якщо замість звичайної солі використовувати морську сіль, тоді йод додавати не потрібно.
Мазь проти гаймориту. Мед, рослинне масло, спирт, молоко, сік цибулі, господарське мило в пропорції 1:1 перемішати. Покласти в каструлю і кип'ятити на водяній бані поки мило не розтопиться. Спосіб лікування: ватяну паличку мокнути в мазь і вставити в ніздрю на 15 хв. Повторити 3 рази на день. Курс лікування 3 тижні.
Часник і цибуля2 зубчики часнику, невелику цибулину необхідно дрібно нарізати і залити невеликою кількістю рослинного масла. Настояти в темному місці 2 тижні. Закапувати ці краплі 4-5 разів на день протягом 2 тижнів.
Інший рецепт з часником і медом. З цих продуктів варто зробити заспокійливий сироп. Спробуйте цей рецепт. Готовий засіб можна тримати протягом 2-3 тижнів в холодильнику. Візьміть 1 головку часнику, 300 мл води, ½ лимонного соку, 30 мл меду. Приймайте по 1 столовій ложці 3 рази на день.
Нормалізуємо харчуванняЯкщо ви хворієте гайморитом відмовтеся від твердої їжі, пийте свіжі фруктові і овочеві соки (морквяний, буряковий), скажіть ні смаженому, випічці, цукру і кондитерським виробам, їжте більше часнику і цибулі.
Лікування народними методами є ефективним, однак, якщо гайморит не відступає, то зверніться до лікаря, щоб захворювання не стало хронічним.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -П'ять симптомів, які свідчать про рак-Що робити батькам, якщо у дитини діабет