Полегшити симптоми сінної лихоманки можна за допомогою нескладних змін в образі життя
Алергія: шість порад, які допоможуть вам пережити сезон пилку
З настанням тепла, для людей, які страждають алергією на пилок, починається справжнє катування. Нежить, сльозяться і опухлі очі, утруднене дихання .... Чи можна полегшити симптоми сінної лихоманки? Виявляється, так!
Ми зібрали для вас найефективніші на сьогодні методи боротьби з алергією в домашніх умовах.
Виберіть певний час для прогулянок. Сінна лихоманка викликається пилком дерев і трав. Зазвичай на вулиці пилку менше з 19:00 до опівночі і рано вранці з шести до восьми годин. Вибирайте цей час для прогулянки, пробіжки або провітрювання приміщення.
Частіше міняйте постільну білизну. Пилок залишається на одязі, її частинки потрапляють в спальню при провітрюванні. Тому міняйте і періть постільну білизну частіше, ніж зазвичай, переважно кожні чотири-п'ять днів.
Не сушіть білизну на вулиці. Не слід залишати верхній одяг в тій же кімнаті, де ви спите, так як на ньому може бути пилок. З цієї ж причини не сушіть білизну на вулиці.
Приймайте душ перед сном. Крім одягу і білизни, пилок залишається в волоссі, а іноді і на шкірі. Душ перед сном гарантує спокійну ніч без алергічних реакцій.
Пийте чай. Зелений чай зміцнює імунітет, імбир і кропива мають протизапальну дію, а чай з м'яти перцевої зменшує набряки. Щоб підтримати свій організм у боротьбі з алергією, треба частіше готувати один з вищезазначених напоїв.
Їжте більше вітамінів. Вітаміни C і E діють як антиоксиданти і запобігають вивільненню гістаміну. Зокрема, вітамін Е здатний нейтралізувати нежить під час сезону пилку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Бобові для прикорму дітей
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?