Вибір якісних та корисних продуктів це ще не все, адже потрібно звертати увагу не лише на їжу, але й посуд з якого мит її їмо. Детальніше про те з якого посуду варто їсти, а з якого ні дізнавалась "Країна здоров'я".
посуд впливає на якість їжі
По-перше не варто смажити продукти на великій кількості олії, адже цінність продукту під впливом розігрітої олії може втрачатись. Зрештою для того, щоб позбутись від цієї проблеми слід суттєво зменшити кількість сковорідок у домі, щоб не спокушатись на смачненьку смажену їжу.
Проте, як виявилось традиційні каструлі також не такі вже й корисні. Кипляча вода здатна руйнувати до 90% поживних речовин, які знаходяться у продукті. Через такий спосіб приготування смакові якості продукту втрачаються і доводиться додавати до нього різноманітні спеції.
Важливо обирати посуд з твердого металу і з товстим дном, яке рівномірно розподілятиме температуру для приготування страви.
Одним з найбільш корисних способів приготування їжі це їжа на пару. Завдяки такому способу їжа залишає при собі значну частину поживних речовин та збереже природний смак продуктів.