Нове дослідження показало, що у жінок, які займаються фізичною активністю, від їзди на велосипеді до садівництва, ймовірність розвитку хвороби Паркінсона на 25 відсотків нижча, ніж у неактивних однолітків.
Найспортивніша група мала середній показник фізичної активності 71 годину фізичної активності на тиждень. Для порівняння, група з найменшими фізичними навантаженнями пропрацювала лише 27 годин за сім днів.
Захворюваність на хворобу Паркінсона знизилася на чверть серед перших, коли фізична активність оцінювалася за 10 років до постановки діагнозу. Зв'язок зберігався, коли фізична активність оцінювалася за 15 або 20 років до постановки діагнозу.
Вправи – це недорогий спосіб покращити здоров'я загалом. Дослідники прагнули визначити, чи це може бути пов'язано з нижчим ризиком розвитку хвороби Паркінсона, виснажливої хвороби, від якої немає ліків.
Ранні симптоми хвороби Паркінсона навряд пояснюють ці результати. Результати підтримують створення програм вправ, які допоможуть знизити ризик хвороби Паркінсона.
У всьому світі налічується шість мільйонів людей, які живуть із хворобою Паркінсона.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому мамам хлопчиків дуже пощастило?
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою