Гоління, віск, пінцет, фото-і електроепіляція … Сьогодні існує безліч способів видалення небажаного волосся на тілі. Жінкам вони здаються такими нехитрими і звичними. Але при цьому багато хто з нас не знайомі з простими правилами епіляції. Нехтуючи ними, ми часто стикаємося з неприємною проблемою – видалення врослого волосся.
видалення врослого волосся
Причини появи врослого волосся
Який би спосіб епіляції ми не вибрали, потрібно розуміти: найчастіше ми видаляємо лише верхню частину волосся, а підшкірна частина і волосяна цибулина залишаються. Коротко зрізаний волосок не може пробитися крізь грубу від гоління шкіру, загинається і продовжує рости під шкірою. На місці вростання волосся з’являються неестетичні чорні крапки. Може початися запалення, з’являться свербіж, подразнення, почервоніння шкіри. Сама собою проблема не зникне – необхідно видалити врослі волоски.
Видалення врослого волосся в домашніх умовах
Можна провести видалення врослого волосся вдома, використовуючи пінцет і голку. Перед початком процедури інструменти потрібно продезінфікувати, шкіру обробити скрабом і розпарити, а потім протерти спиртовмісним лосьйоном. Потім починаємо акуратно, намагаючись не травмувати шкіру, видаляти волоски одну за одною. Кінчик волосини підчепили голкою, захопили пінцетом – висмикнули! Але видалення врослого волосся в домашніх умовах болісне, ще й може бути і небезпечним. Є ризик занести в фолікул волосся інфекцію, і тоді з’являться пігментні плями або гнійнички.
Лазерне видалення врослого волосся
Безпечніше видалити вросле волосся в салоні краси або медичному центрі – за допомогою лазера. Енергія лазера, яка використовувана в такій процедурі, впливає на корені волосся і буквально "спалює" волосяний фолікул. Незабаром врослий волосок випадає. Ця процедура безболісна і не вимагає попередньої підготовки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Що не можна забороняти дітям?
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини
Тушковане куряче філе з гарбузом в сметанному соусі