Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Хвороби
Ангіосаркома

Категорія: 

Ангіосаркома - злоякісна пухлина, яка виникає з елементів судинної стінки. Ця пухлина спостерігається рідко, частота її становить 10-12% серед усіх злоякісних пухлин м'яких тканин. Ангіосаркома частіше уражає осіб віком до 40 років, локалізується на кінцівках (стегно і гомілка). Характеризується швидким ростом і прогресуючим збільшенням розмірів пухлини, яка невдовзі проростає оточуючі тканини, стає нерухомою, щільною. Порівняно часто метастазує в регіонарні лімфатичні вузли. Характерними є гематогенні метастази в легенях, печінці та кістках. Діагностика грунтується на даних цитологічного дослідження пунктату. Інколи діагноз ставлять під час операції після термінового гістологічного дослідження частини пухлини.
Лікування комбіноване: передопераційна променева терапія з наступними широким висіченням пухлини разом з оточуючими тканинами і регіонарною лімфаденектомією. В післяопераційний період показана поліхіміотерапія.
Прогноз несприятливий.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus