Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Гастринома

Категорія: 

Гастриномой називають гастрин - продуцирующую пухлина, яка клінічно проявляється тріадою і виражена гіперсекрецією соляної кислоти париетальными клітинами шлунка, неинсулин - яка продукує пухлина підшлункової залози, рецидивуючі виразки.

Гастринома в дев'яноста відсотках випадків є метастатичною злоякісною пухлиною, і в більшості випадків перебувати в підшлунковій залозі, набагато рідше в стінці 12 - палої кишки, дуже рідко в інших органах (яєчники, сальник).
Гастринома вважається досить рідкісним захворюванням, яке зустрічається не більше ніж у одного відсотка хворих з пептичними виразками.
Основні клінічні прояви захворювання: стеаторея і діарея, рецидивуюча виразкова хвороба, рефлекторна до звичайної терапії, метастази злоякісної гастриноми в печінку та інші органи.

Діагностика даного захворювання:
- топічна діагностика пухлини (КТ, УЗД, МРТ);
- підвищений рівень гастрину, який повинен досліджуватися в різні дні;
- підвищення базального рівня секреції соляної кислоти.

Прогноз захворювання


Пацієнти з радикально резецированными гастриномами в 90% становить близько п'яти років, серед решти хворих гастриномой вона становить близько 60-70%, а десять років близько п'ятдесяти відсотків. При виявленні метастаз п'ятирічна виживаність знижується на двадцять відсотків. Причиною смерті в шістдесяти відсотках є пухлинна прогресія.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus