Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Невралгія міжреберних нервів

Категорія: 

Причини: ураження спинномозкових корінців при різних інфекційних процесах і хворобах хребта, пухлини спинного мозку, травми хребта і ребер.
Клініка. Характерний нестерпний приступоподібний біль на протязі одного або кількох міжреберних проміжків відповідно до уражених нервів, частіше з одного боку. Як правило, він посилюється при кашлі, чханні, глибокому вдиху, руху. При пальпації визначається болючість у параверебральних, аксилярних і парастернальних точках. У зоні відповідних корінців спостерігається гіпестезія або гіперестезія, інколи - гіперпатія. Нерідко причиною міжреберної невралгії є оперізуючий лишай, при якому вражається міжхребцевий вузол. У таких випадках за ходом міжреберного нерва на шкірі з'являються пухирчасті висипи.
Лікування. При оперізуючому лишаї призначають реаферон, віролекс (ацикловір), анальгін, амідопірин, ультрафіолетове опромінювання. Ділянки шкіри, на яких з'явилися герпетичні висипання, змащують оксоліновою, теоброміновою маззю. При інших невралгіях одночасно з симптоматичним проводять лікування основного захворювання. Хворому надають зручного положення в ліжку, при якому біль відчувається менше.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus