Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Хвороби
Вугрі звичайні (юнацькі)

Категорія: 

Вугрі звичайні (юнацькі) - генетично обумовлений стан, який повною мірою проявляється в пубертатний період, розвивається на фоні себореї, переважання в організмі рівня андрогенів над естрогенами. У віці 16-25 років вугри спостерігаються у 80 % людей, але з віком поступово регресують.

Клініка звичайних вугрів


На фоні себореї в так званих себорейних місцях (обличчя, груди, спина) з'являються комедони, запальні червоні папули, пустули, вузли, рубці в різних кількості і комбінації. За переважанням певних елементів виділяють вугри папульозні, пустульозні, флегмонозні (запальні вузли без чітких меж, м'якої консистенції, червоного або синюшного кольору, можуть утворюватись абсцеси з кров'янисто-гнійним вмістом), абсцедуючі (залишають рубці), ущільнені (численні великі вузли, схильні до злиття і абсцедування, утворення нориць, виразок, рубців у вигляді містків чи торочкуватих).

Лікування звичайних вугрів


При множинних пустульозних, абсцедуючих, флегмонозних і ущільнених вуграх призначають антибіотики тетрациклінового ряду, еритроміцин та інші, бісептол (бактрим), вітаміни (піридоксин, ретинол, токоферол), автогемотерапію, гамма-глобулін, пірогенал, біостимулятори, імуномодулятори (декарис). Місцево - левоміцетиновий, борний, саліциловий, резорциновий спирт, лінімент синтоміцину, настойку календули (нагідок), ультрафіолетове опромінення.
Профілактика не розроблена.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus