Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Заїкання

Категорія: 

Заїканням фахівці називають порушення мови, при якій властиво часте повторення певних звуків, слів або складів із зупинками, підвищенням тону, нерішучістю у вимові.

Точні причини заїкання не виявлено. Фахівці можуть лише здогадуватися та ставити можливі передумови. За словами Американської національної служби заїкання це захворювання як «айсберг». Начебто видно та зрозуміла верхівка, але ось що криється в невидимої частини (почуття провини, страхи, відхід від реального світу, труднощі встановлення контакту з суспільством, самотність).

Найбільш часто заїкання зустрічається у хлопчиків чотирьох - п'яти років. При цьому можна сказати про нормальному розвитку організму, але можливі органічні ураження головного мозку (можливо при пологах, вагітності, ранньому віці). Таке явище не дає ніяких інших симптомів і тому може не звертати на себе особливої уваги. Встановлено, що в 17% всіх випадків заїкання є спадковим.

Ще однією причиною заїкання може виступати психологічні травми (сімейні конфлікти, сильний переляк. Такий вид заїкання зазвичай проходить до підліткового віку, якщо причини психологічна усунена.

Заїкання може спричинити за собою та такі відхилення як поганий настрій, порушення сну, дратівливість, страхи, стомлюваність. Якщо заїкання спостерігається впродовж тривалого періоду, у людини може навіть змінитися характер. Хворий ставати закомплексованою, замкнутим, нерішучим.

Помічено, що при виникненні стресовій ситуації заїкання може посилюватися.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus